OSHPD (Sismik Onaylı) Soğutucular

MonitörTuşluAksiyon FanlıShell & TubePlakalı EşanjörlüScroll KompresörlüSoğutucuR410AR407C

Isıtma:

Soğutma:

Ürün Kodu:

Fiyat:

KURUMAN import&export co.limited. OSP tıbbi soğutucu modelleri OSHPD Bölge 5 dahil deprem eğilimli alanlarda Özel Sismik Sertifikasyon. OSHPD soğutucu modelleri Elekta, GE Healthcare, Siemens, Varian tıbbi ekipman ve daha fazlasını soğutmak için üretilmiştir.

Sismik Onaylı - GE SIGNA HDx 1.5T, HDxt1.5T, HDi 1.5T, Canlı 1.5T ve CONTOUR / i 0.5T MRI için Kapalı Döngü Paketli Chiller KURUMAN import&export co.limited. soğutucu, maksimum soğutma sıvısı maksimum çalışma süresini korumak için ideal olan temiz soğutma suyunu sabit bir sıcaklık, basınç ve akış hızında devir daim eder. GE SIGNA HDx 1.5T, HDxt1.5T, HDi 1.5T, Vibrant 1.5T ve CONTOUR / i 0.5T MRI'ları soğutmak için özel olarak tasarlanmıştır.

KURUMAN import&export co.limited. PCP soğutucular, büyük bir paslanmaz çelik tank ve daldırılmış paslanmaz evaporatör ile soğutma yöntemine sahiptir. Depo, soğutma sıvısının buharlaşmasını veya kirlenmesini önlemek için kapatılmıştır. Entegre pompa, soğutucuyu tıbbi ekipmana belirtilen basınç ve akış hızında devridaim eder.

Sismik Onaylı SoğutucularKURUMAN import&export co.limited. OSP soğutma grupları, eyalet eyaleti Sağlık Planlama ve Geliştirme Tesisleri Geliştirme Bölümü California Eyalet Ofisi tarafından OSHPD Özel Sismik Sertifikasyonu için önceden onaylanmıştır.

Kondenser ModelleriTek bir standart konfigürasyonda mevcuttur.

 A-WP: Hava şartlarına dayanıklı model tamamen dış mekâna kurulacaktır.

Sismik Onaylı - ELEKTA Lineer Hızlandırıcılar için Kapalı Çevrim Paketlenmiş Chiller

KURUMAN import&export co.limited. soğutucu, maksimum soğutma sıvısı maksimum çalışma süresini korumak için ideal olan temiz soğutma suyunu sabit bir sıcaklık, basınç ve akış hızında devir daim eder. Özellikle ELEKTA lineer hızlandırıcıları soğutmak için tasarlanmıştır. KURUMAN import&export co.limited. PCP soğutucular, büyük bir paslanmaz çelik tank ve daldırılmış paslanmaz evaporatör ile soğutma yöntemine sahiptir. Depo, soğutma sıvısının buharlaşmasını veya kirlenmesini önlemek için kapatılmıştır. Entegre pompa, soğutucuyu tıbbi ekipmana belirtilen basınç ve akış hızında devridaim eder.Sismik Onaylı Soğutucular KURUMAN import&export co.limited. OSP soğutma grupları, eyalet eyaleti Sağlık Planlama ve Geliştirme Tesisleri Geliştirme Bölümü California Eyalet Ofisi tarafından OSHPD Özel Sismik Sertifikasyonu için önceden onaylanmıştır.Kondenser Modelleri

Tek bir standart konfigürasyonda mevcuttur.

A-WP: Hava şartlarına dayanıklı model tamamen dış mekâna kurulacaktır.

 

+90 531 714 0844

2. Organize Sanayi Bölgesi 83221. Cad. D:11