c.pCO serisinin programlanabilirliği, chillerler, klimalar,kontrol üniteleri


Isıtma:

Soğutma:

Ürün Kodu:

Fiyat:

c.pCO sistema , CAREL'in HVAC / R uygulamalarını ve sistemlerini yönetmek için müşterilerine sunduğu çözümdür. Bu oluşur programlanabilir kontrolörler, kullanıcı arayüzleri, haberleşme arayüzleri, uzaktan yönetim sistemleri ve bulut hizmetlerine HVAC / R güçlü ama esnek, kolayca daha yaygın olarak kullanılan arabirim olabilir bir kontrol sistemi çalışma OEM'lerin sunduğu Bina Yönetim Sistemleri , ve ayrıca özel denetim sistemlerine de entegre edilebilir.

 c.pCO sistema , hem görünüm hem de fonksiyonlar açısından iklimlendirme ve soğutma ünitesi arasında ayrım yapmak için kolayca değiştirilebilirken güvenilirliği garanti eder.
Dahili terminalin takılı olup olmadığına ve sağlanan flash belleğin boyutuna bağlı olarak giriş / çıkışların sayısına ve türüne göre çeşitli boyutlar mevcuttur. DIN rayı montajlı plastik kasa, panonun yüksek mekanik korumasını garanti eder ve elektrostatik boşalma riskini azaltır ve ayrıca yarı grafik LCD ve LED'ler ile arkadan aydınlatmalı 6 düğmeli isteğe bağlı yerleşik kullanıcı arayüzü barındırır. 
 
  • Ağ iletişimi - c.pCO denetleyici ailesi, pCO5 + 'in benzeri görülmemiş ağ oluşturma yeteneklerine doğru gelişimini temsil eder. Entegre Ethernet arayüzleri yerel bağlantı için geniş bir açık standart protokol yelpazesi sunar (Web sunucusu, Modbus / TCP, BACNet, FTP, DHCP, DNS, NTP).
  • Bulut hizmetleri - tERA platformu bağlantısı için tak ve çalıştır çözümü. Tüm tERA servisleri, harici bir bağlantı kutusuna ihtiyaç duymadan sadece Ethernet fişini evinize veya ofis ağınıza bağlamanızı sağlar.
  • Yeni İşletim Sistemi - Yeni Çok Görevli İşletim Sistemi, optimum sistem kaynak kullanımı, kullanıcı uygulaması için genişletilmiş veri türleri (32 bit kayan nokta sayısı) uygulama hızı artışı ve bağımsız protokol motorları sağlar
  • Yeni Programlama Aracı - c.pCO programlanabilir kontrol üniteleri, HVAC / R sisteminin geliştirilmesinde her aşama için bir tane olmak üzere, birbirine bağlı modüller takımı olarak tasarlanmış yeni c.suite programlama yazılımı tarafından desteklenmektedir. c.suite, farklı yeteneklere sahip profesyonellerden oluşan bir ekibin aynı projede ekip olarak çalışmasını sağlar ve her ekip üyesinin verimliliğini arttırır. 
  • Arabirim - c.pCO sistema terminalleri, mesajların Çince, Kiril, Arapça, Japonca olarak gösterilmesine olanak tanıyan LED, alfanümerik ve grafik LCD ekranlara sahip panel veya duvara monte edilmiş versiyonlarda mevcuttur.
  • İletişim - ek iletişim kartları, platform bağlantısını doğrudan veya ağ geçitleri aracılığıyla farklı ağlara doğru genişletebilir (Modbus®, BACnet ™, TCP / IP, SNMP, LonWorks®, Konnex).
  • G / Ç Esnekliği - Carel ASIC tescilli çözümü sayesinde, tüm c.pCO denetleyicileri, Analog IN, Digital IN ve Analog OUT olarak yapılandırılmış yazılım olabilen Universal I / O pinlerine sahiptir.
  • Uygulamalar - c.pCO serisinin programlanabilirliği, chillerler, klimalar, barınaklar, tavan üstü üniteler, ısı pompaları, kompresör rafları, AHU ve diğerleri için uygulamaların mümkün olduğu anlamına gelir.

+90 531 714 0844

Başpınar (Organize) OSB Mh.TEKNOKENT OSB 2. Bölge 83235 Nolu Cd. No: 8/A17 Şehitkamil/Gaziantep